Sadrokartónové stropy

Sadrokartónové podhľady sú skvelým spôsobom, ako získať rovný strop rýchlo a bez použitia náročných technologických postupov či stavebného neporiadku. Ak práve riešite stavbu domu, renováciu bytu alebo iného interiéru, predstavuje pre vás sadrokartónový strop najvhodnejšie riešenie.

Prečo si vybrať sadrokartónový strop?

Montáž sadrokartónového stropu patrí do suchej výstavby. Znamená to, že predídete zbytočnému neporiadku, ktorý bežne ku stavebným prácam patrí. Sadrokartónové podhľady ponúkajú jednoduchú cestu, ako vyrovnať strop alebo znížiť jeho výšku.

Podhľadové systémy je možné umiestniť na akýkoľvek strop a následne môžete ich povrch upraviť podľa potreby maľovkou, tapetou či ďalším obkladom. Zakrytie poškodených stien alebo renováciu tak vyriešite efektívne a navyše so skvelým výsledkom.

Pod sadrokartónové stropy je zároveň možné šikovne skryť rozvody elektriny, vody, plynu, ako aj kanalizáciu alebo iné káble.

Predstavuje sadrokartónový strop riešenie, ktoré práve hľadáte? Ak máte viac otázok alebo hľadáte niekoho, kto vám sadrokartónový strop v obývačke alebo v kompletnom interiéri zrealizuje, obráťte sa na nás. V Artgips vám radi podáme pomocnú ruku.

ZAUJÍMAM SA O SADROKARTÓNOVÝ STROP

 

Náhľad technologicky správnej montáže sadrokartónového stropu

Sadrokartónové stropy - montáž