Art produkty

Hotové sadrokartónové stropy s LED osvetlením

Medzi najobľúbenejšie produkty z nášho portfólia patria sadrokartónové stropy s LED osvetlením, ktoré sme zaradili do ponuky hotových produktov. Podľa vašich požiadaviek vám vieme sadrokartónový strop upraviť do potrebných rozmerov alebo osadiť potrebný počet LED diód.

Čo zahŕňa hotový sadrokartónový strop?

Sadrokartónový panel je vyhotovený ako prvok, ktorý môžete priamo zakomponovať do realizácie interiéru. Okrem samotného sadrokartónového podhľadu je súčasťou aj LED diódové osvetlenie v hornej časti podhľadu. Intenzitu obvodového osvetlenia si môžete nastaviť a regulovať podľa svojej vôle.


Maximálny rozmer podhľadov, ktoré vám môžeme podľa požiadaviek vyhotoviť, je 2000 mm x 1200 mm.

MÁM ZÁUJEM O HOTOVÝ SADROKARTÓNOVÝ STROP

Sadrokartónové LED panely

LED panely zo sadrokartónu si môžete v ponuke našich produktov objednať ako hotový produkt, ktorý osadíte do interiéru v rámci jeho prestavby alebo rekonštrukcie. Oživiť strop v miestnosti nebolo nikdy jednoduchšie.

 

Čo zahŕňa hotový sadrokartónový panel?

Hotový sadrokartónový panel s LED osvetlením dodávame pripravený na montáž presne na miesto, ktoré ste si zvolili. Môžete ho použiť ako súčasť podhľadu alebo ako okrasný atypický prvok. Súčasťou hotového panelu je napájací zdroj pre bezproblémové zapojenie a montáž.

Rozmery a cena sadrokartónového panelu

Sadrokartónový panel s LED osvetlením dodávame v štandardných rozmeroch 1200mm/2000mm na bielom podklade. Počet a rozloženie LED diód si môže zákazník určiť podľa svojich požiadaviek. Cena panelov je určená podľa počtu diód a radi vám ju ozrejmíme po upresnení všetkých parametrov.

MÁM ZÁUJEM O SADROKARTÓNOVÝ LED PANEL

Dodacie podmienky a doba vyhotovenia

Hotové produkty z našej ponuky vám radi dodáme alebo pripravíme na vyzdvihnutie na adrese prevádzky Artgips. Sadrokartóny sú vyrábané na zákazku presne podľa požiadaviek zákazníka a doba ich vyhotovenia je 3 až 7 dní od záväznej objednávky.

Hľadáte viac inšpirácie? Pozrite sa na našu galériu prác, ktoré sme pre klientov realizovali.

CHCEM SA INŠPIROVAŤ