Sadrokartónové lepené steny

Sadrokartónové dosky je možné uchytiť na steny interiéru aj bez použitia profilov na montáž sadrokartónu. Dokonale rovné steny pripravené na ďalšiu úpravu tak môžete získať rýchlo a skutočne pohodlne aj vďaka špeciálnemu sadrovému lepidlu na lepenie sadrokartónu.

Prečo sa rozhodnúť pre sadrokartónové steny?

Sadrokartón je najlepšou voľbou, ak hľadáte spôsob, ako vyrovnať steny rýchlo a bez použitia zdĺhavých technologických postupov. Vďaka spôsobu takzvanej suchej výstavby nevznikne v interiéri obvyklý stavebný neporiadok.

Sadrokartón je navyše skvelým izolantom tepla a zvuku, vďaka čomu získate v izbách príjemný a akusticky vyvážený priestor. Keďže je sadra prírodným materiálom, steny zo sadrokartónu navyše zabezpečia zdravé prostredie pre vaše každodenné aktivity.

Takto upravené steny a vnútorné priečky môžete následne prispôsobiť dizajnu, ktorý si vyberiete. Či už ide o klasickú maľovku, tapety alebo obklady.

Zaujíma vás viac o lepení sadrokartónu priamo na steny alebo murivo? Neváhajte nás v Artgips kontaktovať. Radi vám zodpovieme prípadné otázky a pomôžeme s realizáciou sadrokartónových lepených stien.

KONTAKTUJTE NÁS

Náhľad technologicky správnej montáže sadrokartónu bez profilov

Sadrokartónové lepené steny