Kazetový strop – sadrové podhľady

Kazetový strop predstavuje riešenie pre moderné architektonické požiadavky a môže sa stať nadčasovou súčasťou aj vášho interiéru. Stačí si vybrať vzor, ktorý s vám páči a radi vám vytvoríme dizajnový prvok so skvelými vlastnosťami.

Prečo si vybrať kazetový strop zo sadrokartónu

Sadra je prírodný materiál, ktorý navyše ovplýva viacerými skvelými vlastnosťami, ktorými dokáže obohatiť aj interiér vášho domu, bytu alebo firemných priestorov. Kazetové podhľady zo sadrokartónu vylepšia tepelno a zvukovo izolačné vlastnosti v miestnosti a ako bonus naviac sa vyznačujú výnimočnými protipožiarnymi vlastnosťami.

ZAUJÍMA MA VIAC O SADROKARTÓNE

Kazetové podhľady sa vyznačujú najmä variabilitou a sú kedykoľvek ľahko demontovateľné. Vďaka sadre dokáže váš nový kazetový strop dokonale spracovávať vlhkosť v miestnosti. V prípade jej nadmerného množstva časť nežiadúcej vlhkosti absorbuje a naopak, ak je vlhkosti v miestnosti málo, sadrové podhľady ju uvoľnia priamo do priestoru interiéru.

Sadrokartónové kazetové podhľady sú zhotovené zo sadry a papiera a majú neobmedzenú životnosť. Sú dokonca stabilnejším riešením v miestnostiach s prievanom, než klasické minerálne podhľady. Vďaka rôznym dizajnovým prevedeniam a vzorom si môžete vybrať kazetový strop podľa svojich predstáv.

MÁM ZÁUJEM O KAZETOVÝ STROP

Ukážka rôznych hrán a konštrukcie kazetového stropu zo sadrokartónu