Bytové jadrá zo sadrokartónu

Potreba riešiť obnovu bytového jadra je dnes problémom mnohých panelových bytoviek. Ak hľadáte rýchle riešenie, ktoré vám nespôsobí vrásky na čele a množstvo stavebného neporiadku, je bytové jadro zo sadrokartónu tým správnym riešením aj pre vás.

Prečo sa rozhodnúť pre bytové jadro zo sadrokartónu?

Sadra zo svojimi unikátnymi vlastnosťami dokáže vo vašom interiéri nielen skvele izolovať zvuk a požadovanú teplotu. Vďaka tomu, že je prírodným materiálom, vytvára v byte alebo dome príjemnú atmosféru.

ZAUJÍMA MA VIAC O SADRE A SADROKARTÓNE

Bytové jadro zo sadrokartónu sa vyznačuje suchou výstavbou. Jeho realizácia je teda omnoho efektívnejšia než murovaná alternatíva. Jadro bytu je kombináciou viacerých prvkov zo sadrokartónu. Sadrokartónové priečky, sadrokartónové podhľady, sadrokartónové predsadené steny a špeciálna stavebná chémia tak dokážu obnoviť staré umakartové bytové jadro efektívne a navyše s trvalým výsledkom, s ktorým budete skutočne spokojní.

Pre koho je vhodné bytové jadro zo sadrokartónu?

Rozhodujúcim parametrom pre realizáciu sadrokartónového bytového jadra sú statické vlastnosti stropnej konštrukcie bytu či inej stavby. Keďže celková hmotnosť nového bytového jadra a jeho konštrukcie neprekročí hmotnosť predchádzajúceho jadra, je tento spôsob obnovy použiteľný vo všetkých existujúcich stavebných sústavách s rozponou stropov 3, 3,60, 4,20 a 6 m bez statického posudku.

POTREBUJEM NOVÉ BYTOVÉ JADRO

Náhľad na konštrukciu bytového jadra zo sadrokartónu